23.04.2007 :: 12:28
Po dłuższym tentegowaniu w głowie oświadczam iż... jestem szczęśliwa i ciesze się z tego jak jest. Wiecie co zauważyłam? Że społeczeństwo żyje w ciągłym mroku jakby brakowało szczęścia. Szukałam szablonów na bloga to tylko albo jakieś mroczne, albo że "och serce mi złamali", no i co z tego. Mi też mogli złamać, ale trzymam to dla siebie a nie dla całego świata. Albo blogi "Dark Dream..." itd. Nie uważacie, że to jest lekkie przegięce? w końcu nie jest aż tak źle. Przecież w szkole jest tyle uśmiechniętych twarz iw ogóle, a tu takie w kółko tylko szablony. Wybrałam ten, bo mi się podobał. Taki tajemniczy troszke nie uważacie. Wiem... Mi czasami odbija i sama nie wiem co mówie. Ale mi nie będzie za dużo szczęścia, bo jak tak się myśli to od razu wszystko się wali. Wiem po sobie. Nagle zaczynasz się martwić a wszystko wydaje Ci się do niczego i masz babo placek. Nie uważrzacie że obnaczarnie przed kimś swoich marzeń, pragnień to tak jakby danie mu wlezienia mu jedną nogą w twoje życie osobiste? Nie lubei dlatego opowiadać o swoich marzeniach do których nikt nie ma dostępu bo sa one tylkko w mojej wyobraźni. Uwielbiam przed zaśnięciem, leżeć na łóżku i amrzyć jakto by było, gdyby... I te gdybanie. czasami sobie coś wymarze i potrafie sobie ubzdurać że to sie stało naprawde ale po chwili już tak nie jest i wracam na ziemie. Człowiek, który nie marzy umiera. Taka jest prawda. Ostatnio mam prorocze sny. Jak miałam gorączke śniły mi się różne rzeczy. W przed chorobą wyśniłam mnóstwo rzeczy, które teraz miały miejsce. Ja to teraz dopiero widze. Boże, az się sama siebie boje. Ale e tam, co ma być to będzie. I co ma wisieć nie utonie. Ostatnio w kółko przysłowiami rzucam. Normlanie mnie to prześladuje. No dobra kończe, ale i tak wiem że zaraz wróce z nową myślą do napisania.