lordvoldemort - komentarze


No i znowu!!!! ZNowu mam wrażenie że tym, że jestem szczęśliwa kogoś grzywdze. to jest poczucie winy, za którą ja odpowiadam. Sumienie mnie rusza, że przecież jest tyle nieszczęść na tym świecie a ja taka happy chodze jakby nigdy nic. Ale przecież nie można mnieć całego świata na głowie, ale nie można też myśleć tylko o sobie. Ech.. zakłopotołam się leciutko. Ale chce, zeby chociaż ten blog emanował szczęśliwością a nie smutkiem i rozżalaniem się nad boleściami tego świata. Kocham wszystko, lecz nie wszystkich. robiłam ostatnio amatorksie zdjęcia. Zobaczyłam rezczy których nie widzi człowiek gołym okiem. Piękny układ kwiatów iwśni. CIekawą gałązke przypomniającą statek na śliwie. Morelke na tle Winogorn. Ludzie. Naprawde życie jest piękne, tylko w tym pośpiechu nikt nie jest w stanie zajarzyć tego. Trzeba przystopować. Ale to życie czy my tak gnamy? To wszystko zaczyna się od góry.... Jest w postaci piramidki a wszystko nakręcają ci co są na samym szczycie. Zobaczcie... W Polsce przeciętny pracownik supermartketu zarabia 600 zł, w anglii 10 tysięcy zł. Jest różnica? Duża. Zobaczcie Gdyby niebyło tych cholernie wysokich podatków od wszywtkiego i za wszystko. Gdyby nie było tej zawiści w ludziach. Tego znienawidzenia, tej pychy, byłoby zupełnie inaczej. W Tych czasach zmuszają uwga 7-LETNIE DZIECKO do zapłacenia długu i podatku od odziedziczonych przez nią 2 tysięcy zł. Normalnie to się już w głowie nie mieści. Ten kraj żyje tylko pieniędzmi i zawiścią. ALe nie można tego powiedziec o wszystkich, przeciez jest tyle ludzi dobrych, którzy pomagają i wogóle. Nie cąły kraj ale to jest wina tych co ustanaiwają prawo i reszte, nie wszystkich ale właśnie ich.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć